iparts></a>
<a href= francuskie

Sprzedawanie aut klubowych.

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ

Czy sciagac oznaczenia klubowe sprzedajac auto handlarzowi?

Czas głosowania minął sobota, 21 czerwca 2008, 17:10

TAK, usunac ramki i pikurke
12
100%
NIE, niech zostanie
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 12

G-Boy

Sprzedawanie aut klubowych.

Post autor: G-Boy »

Na liscie zapodalem dzisiaj taki oto temat:

Mam propozycje aby uchwalic zasade - sprzedajesz auto przyszlemu jego
kierowcy i godzi sie na klubowe oznaczenia (ramki i naklejki) - to super, ale sprzedajac auto
handarzowi,komisowi czy gdziekolwiek indziej, gdzie auto bedzie sprzedane osobie trzeciej -proponuje ustalic zasade sciagania oznaczen klubowych.Nigdy nie ma gwarancji ze przyszly kierowca tego pojazdu wogole sie zainteresuje klubem, do tego otrabiony na trasie nie bedzie wiedzial o co chodzi, a jak trafi sie ktos madry inaczej albo jakis drab z ABSem...to to moze byc potem niemila sytuacja i nerwy - wiec lepiej sciagac oznaczenia klubowe w takim przypadku..
To samo moze sie tyczyc zachowania potem na drodze...a potem rzutowania opinii o naszym klubie.. Oczywiscie to moje gdybanie, ale generalnie proponuje debate na ten temat :)

Kto jest za a kto przeciw zdejmowaniu oznaczen klubowych ze sprzedawanego auta jesli kupcem nie jest jego przyszly kierowca?

moroh

Post autor: moroh »

Jeżeli stawiasz to w świetle - nabywcą handlarz - to jak najbardziej jestem za zdejmowaniem oznaczeń klubowych. Jak przyszły nabywca będzie chciał, to sam Nas znajdzie i Naszą skromną społeczność ;). pijaki Zdrówko Adaś za temat!

Awatar użytkownika
RedHead
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 233
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 16:20
Renault: Safrane Baccara 95
Silnik: 3.0 V6 12V Biturbo
Lokalizacja: Bełchatów, PL Weedon Bec, UK
Kontakt:

Post autor: RedHead »

Podzielam zdanie Ptysia, teraz mamy forum i kto chce to nas znajdzie. Inaczej wyglądała sprawa jak mieliśmy tylko grupę - wtedy niewielu wiedziało jak się to odsługuje. Ale wracając do ramek to "moralnie" i "dla własnego sumienia" wypadałoby zdjąć.

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: VoN »

Moje zdanie brzmi :-)

Zostawic jeśli wytłumaczy się przyszłemu właścicielowi ze istnieje klubrenault.pl, że może zostac wytrąbiony itd. Jeśli niee pasi to zdjąc przy nim wszystko i po sprawie.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

G-Boy

Post autor: G-Boy »

VoN pisze:Zostawic jeśli wytłumaczy się przyszłemu właścicielowi
Von..o tym pisze wlasnie - chodzi ewidentnie o handlarza a nie o sprzedaz kolejnemu kierowcy tego auta. Jemu to mozna powiedziec o klubie itp.. Ale co z tego jak opowiesz handlarzowi historie klubu, a on juz za brama bedzie mial Cie w dupie i slowem nie wspomni nowemu klientowi ze klub istnieje - a taki potem bedzie patrzec jak dziki kto na niego trabi w tej megance z zoltymi lusterkami :D zbok ala

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: VoN »

Nie no jeśli chodzi o typowych handlarzy, komisy itd to jestem jak najbardziej za zdejmowaniem klubowych rameczek i naklejek.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

zdejmować i tyle ... nikogo na siłę do klubu nie wpychać :P
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

moroh

Post autor: moroh »

Ty się śmiejesz Adaś a już nie raz obtrąbiłem pewną 19 w Gliwicach.. A właściciel był cierpko zdziwiony.. Porażające! Czerwone 19 oklejone, oramkowane a do tego to była Ph1 z którą rzadko się widuje w centrum, ale jednak - już na te auto nie trąbie, bo facet widocznie nie wie o co 'chodzi'. ;)

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

Na Brzeźno w Gdańsku podjeżdża czasem czerwone Clio z ramkami. Nikt nie wie kto to jest :/
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

moroh

Post autor: moroh »

No to ciekawostka, i zastanawia mnie, ile to jeszcze takich ciekawostek po PL jeździ lol

G-Boy

Post autor: G-Boy »

moroh pisze:uż nie raz obtrąbiłem pewną 19 w Gliwicach.. A właściciel był cierpko zdziwiony
Jak zobaczyl Twoj wehikuł to pewnie "zagazowal gacie" ze zdziwienia :D ala

moroh

Post autor: moroh »

No ba Adaś, mój bolid, to postrach szos.. lol

Weasel

Post autor: Weasel »

generalnie , zadnych nowych zasad wprowadzac nie trzeba.

kto rozumny to nalepke zdejmowal.

ramek przewaznie nie widac ... no chyba ze za kims stosz. a OIDP to u nas w 3Miescie to sie znamy i wiem na kogo trabimy ;))) tudziez wkaldamy jakies pozdrowienia za szybe.


poszedlbym dalej i ustalil zasade NIE SPRZEDAWAC KLUBOWYCH renowek ala
zbierac tak jak MAciek roll

moroh

Post autor: moroh »

Tia.. Kolekcjoner lol

ODPOWIEDZ