iparts></a>
<a href= francuskie

Sprzedawanie aut klubowych.

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ

Czy sciagac oznaczenia klubowe sprzedajac auto handlarzowi?

Czas głosowania minął sobota, 21 czerwca 2008, 17:10

TAK, usunac ramki i pikurke
12
100%
NIE, niech zostanie
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 12

G-Boy

Sprzedawanie aut klubowych.

Post autor: G-Boy »

Na liscie zapodalem dzisiaj taki oto temat:

Mam propozycje aby uchwalic zasade - sprzedajesz auto przyszlemu jego
kierowcy i godzi sie na klubowe oznaczenia (ramki i naklejki) - to super, ale sprzedajac auto
handarzowi,komisowi czy gdziekolwiek indziej, gdzie auto bedzie sprzedane osobie trzeciej -proponuje ustalic zasade sciagania oznaczen klubowych.Nigdy nie ma gwarancji ze przyszly kierowca tego pojazdu wogole sie zainteresuje klubem, do tego otrabiony na trasie nie bedzie wiedzial o co chodzi, a jak trafi sie ktos madry inaczej albo jakis drab z ABSem...to to moze byc potem niemila sytuacja i nerwy - wiec lepiej sciagac oznaczenia klubowe w takim przypadku..
To samo moze sie tyczyc zachowania potem na drodze...a potem rzutowania opinii o naszym klubie.. Oczywiscie to moje gdybanie, ale generalnie proponuje debate na ten temat :)

Kto jest za a kto przeciw zdejmowaniu oznaczen klubowych ze sprzedawanego auta jesli kupcem nie jest jego przyszly kierowca?

moroh

Post autor: moroh »

Jeżeli stawiasz to w świetle - nabywcą handlarz - to jak najbardziej jestem za zdejmowaniem oznaczeń klubowych. Jak przyszły nabywca będzie chciał, to sam Nas znajdzie i Naszą skromną społeczność ;). pijaki Zdrówko Adaś za temat!

Awatar użytkownika
RedHead
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 233
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 16:20
Renault: Safrane Baccara 95
Silnik: 3.0 V6 12V Biturbo
Lokalizacja: Bełchatów, PL Weedon Bec, UK
Kontakt:

Post autor: RedHead »

Podzielam zdanie Ptysia, teraz mamy forum i kto chce to nas znajdzie. Inaczej wyglądała sprawa jak mieliśmy tylko grupę - wtedy niewielu wiedziało jak się to odsługuje. Ale wracając do ramek to "moralnie" i "dla własnego sumienia" wypadałoby zdjąć.

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: VoN »

Moje zdanie brzmi :-)

Zostawic jeśli wytłumaczy się przyszłemu właścicielowi ze istnieje klubrenault.pl, że może zostac wytrąbiony itd. Jeśli niee pasi to zdjąc przy nim wszystko i po sprawie.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

G-Boy

Post autor: G-Boy »

VoN pisze:Zostawic jeśli wytłumaczy się przyszłemu właścicielowi
Von..o tym pisze wlasnie - chodzi ewidentnie o handlarza a nie o sprzedaz kolejnemu kierowcy tego auta. Jemu to mozna powiedziec o klubie itp.. Ale co z tego jak opowiesz handlarzowi historie klubu, a on juz za brama bedzie mial Cie w dupie i slowem nie wspomni nowemu klientowi ze klub istnieje - a taki potem bedzie patrzec jak dziki kto na niego trabi w tej megance z zoltymi lusterkami :D zbok ala

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: VoN »

Nie no jeśli chodzi o typowych handlarzy, komisy itd to jestem jak najbardziej za zdejmowaniem klubowych rameczek i naklejek.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

zdejmować i tyle ... nikogo na siłę do klubu nie wpychać :P
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

moroh

Post autor: moroh »

Ty się śmiejesz Adaś a już nie raz obtrąbiłem pewną 19 w Gliwicach.. A właściciel był cierpko zdziwiony.. Porażające! Czerwone 19 oklejone, oramkowane a do tego to była Ph1 z którą rzadko się widuje w centrum, ale jednak - już na te auto nie trąbie, bo facet widocznie nie wie o co 'chodzi'. ;)

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

Na Brzeźno w Gdańsku podjeżdża czasem czerwone Clio z ramkami. Nikt nie wie kto to jest :/
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

moroh

Post autor: moroh »

No to ciekawostka, i zastanawia mnie, ile to jeszcze takich ciekawostek po PL jeździ lol

G-Boy

Post autor: G-Boy »

moroh pisze:uż nie raz obtrąbiłem pewną 19 w Gliwicach.. A właściciel był cierpko zdziwiony
Jak zobaczyl Twoj wehikuł to pewnie "zagazowal gacie" ze zdziwienia :D ala

moroh

Post autor: moroh »

No ba Adaś, mój bolid, to postrach szos.. lol

Weasel

Post autor: Weasel »

generalnie , zadnych nowych zasad wprowadzac nie trzeba.

kto rozumny to nalepke zdejmowal.

ramek przewaznie nie widac ... no chyba ze za kims stosz. a OIDP to u nas w 3Miescie to sie znamy i wiem na kogo trabimy ;))) tudziez wkaldamy jakies pozdrowienia za szybe.


poszedlbym dalej i ustalil zasade NIE SPRZEDAWAC KLUBOWYCH renowek ala
zbierac tak jak MAciek roll

moroh

Post autor: moroh »

Tia.. Kolekcjoner lol

ODPOWIEDZ