iparts></a>
<a href= francuskie

EURO 2012

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Rysiek_W
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 401
Rejestracja: czwartek, 23 czerwca 2011, 09:46
Renault: Renault Laguna II
Silnik: F9Q
Lokalizacja: Gliwice

Re: EURO 2012

Post autor: Rysiek_W »

Trener Smuda jest trenerem reprezentacji od 29 października 2009 roku czyli prawie 3 lata.Dostał zielone światło i przez prawie 3 lata pracy miał przygotować zespół do największej imprezy piłkarskiej w historii naszego państwa.
Efekt : zajęliśmy na 4 drużyny czwarte miejsce w grupie nie wygrywając żadnego spotkania.
Pozdrawiam
Rysiek_W
Gliwice

Matylda

Re: EURO 2012

Post autor: Matylda »

Snake pisze:Zgarnął pajac po podstawówce 120tyś za każdy miesiąć pracy a efekt jaki byl każdy widzi. Zdobyliśmy 2 pkt dzięki geniuszowi Lewego i Kuby.
Żal Ci, że mu do kieszeni patrzysz? :P Zgódź się na trenera – ocenimy po latach jak się prezentujesz w panteonie chwały trenerów naszej reprezentacji. lol
VoN pisze:Nie wiem moim zdaniem powinien zostać.
Moim tez. Facet przynajmniej jakis pomysł miał i go realizował. Nie dostaliśmy się na euro dlatego że byliśmy the besciaki w eliminacjach a teraz daliśmy ciała tylko weszliśmy tylnymi drzwiami jako organizatorzy. Ale oczywiście można Smude wywalić, znów przyjdzie nowy, znów zacznie wprowadzać nowe zasady, wymieniać ludzi nim się wszyscy przyzwyczają i nauczą grać ze sobą będą mistrzostwa swiata, które pewnie pójdą nam marnie… i znów pierwsze co to wymiana trenera… Szkoda.

Rysiek_W
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 401
Rejestracja: czwartek, 23 czerwca 2011, 09:46
Renault: Renault Laguna II
Silnik: F9Q
Lokalizacja: Gliwice

Re: EURO 2012

Post autor: Rysiek_W »

Matylda pisze: Facet przynajmniej jakis pomysł miał i go realizował.
A konkretnie o jaki pomysł chodzi i jakie są efekty realizacji ?
Pozdrawiam
Rysiek_W
Gliwice

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: Snake »

Rysiek o czym ty chcesz z kobietą rozmawiać? O piłcę....Smuda miał pomysł??hahhahaha..na co? Na to aby wszyscy się bronili i jeden Lewandowski był w ataku? Faktycznie pomysł rewelacyjny :D
Matylda pisze:
Snake pisze:Zgarnął pajac po podstawówce 120tyś za każdy miesiąć pracy a efekt jaki byl każdy widzi. Zdobyliśmy 2 pkt dzięki geniuszowi Lewego i Kuby.
Żal Ci, że mu do kieszeni patrzysz?
Tak żal mi dupę ściska że taki pajac (który po polsku zdania nie umie sklepać), który przez 3 lata zgarniał takie pieniądze nie zrobił nic aby stworzyć dobrą taktycznie ułożoną drużynę. Tak samo żal dupę mi ściska że następny pajac po podstawówce robi za 50tyś m-cznie największy burdel w PZPN w jego historii...
Tak żal dupę mi ściska że ludzie po studiach muszą zapier.... w marketach/hurtowniach itp za 1300zł a takie pajace mogą zarabiać takie kwoty za kompromitację piłki nożnej.

Co do trenerowania: każdy kto chociaż ciut zna się na piłce zebrałby podobny skład (nie ma w tym filozofii żadnej) i osiągał podobne wyniki (czyt. żadne, no chyba że 4:0 z Andorą to dla ciebie sukces ala )

Cały czas uważałem tak samo i nic by tego nie zmieniło nawet wyjście z grupy. A to że wierzyłem i kibicowałem to z serca szło a nie z rozumu.

Jest szkielet zespołu całkiem ciekawy, nowy trener, nowy prezes PZPN i jest szansa aby coś stworzyc nowego...
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: Snake »

Specjalnie w nowym poście żeby nie mącić. Fenomenalne podsumowanie występu kadry: http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/dari ... tykul.html

Mały fragment aby zachęcić do przeczytania calości:
"Nie będę się znęcał nad Smudą, bo nie kopie się leżącego. Euro 2012 go przerosło. Kompletnie. On przegrał swoją życiową szansę. Jest facetem, który chcąc wygrać na loterii nawet nie wysłał kuponu. Zawiódł jako strateg. Bo tak traktuję pomysł gry trzema defensywnymi pomocnikami w meczu, który musimy wygrać! A później jeszcze konsekwentne osłabianie zespołu poprzez fatalne zmiany. Jeszcze z Grosickim rozumiem, ale po co zdejmować Eugena Polanskiego? Mając do wyboru zdjęcie z boiska Polanskiego, Murawskiego i Dudkę, zdjęlibyście Polanskiego? No właśnie, a Smuda zdjął...

Albo wprowadzenie na boisko Pawła Brożka? No Boże drogi... Przecież gdyby w kraju zrobić błyskawiczny sondaż z pytaniem, czy wpuścić na boisko Brożka, to na "tak" odpowiedziałby tylko trener Smuda i rodzina Brożka... Facet jest podrzucany z klubu do klubu jak gorący kartofel, nigdzie nie gra i w decydującym momencie ma uratować całą Polskę! Do d... z takimi decyzjami!"

Wracając do turnieju: Ronaldo się obudził i daje awans Portugalii do ćwierćfinałów ;)
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

Matylda

Re: EURO 2012

Post autor: Matylda »

Snake pisze:Rysiek o czym ty chcesz z kobietą rozmawiać? O piłcę....
Nie musi ze mną rozmawiać :)

Tak - lubie piłkę, i tak – mieszkam w Polsce, wolnym kraju i mogę wyrażać moje zdanie w każdym temacie. Tak jak Ty swoje. Ale nie uważam każdego co myśli inaczej niż ja za debila.
Przepraszam, ze zabrałam tu głos.

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: Snake »

Matylda pisze:
Snake pisze:Rysiek o czym ty chcesz z kobietą rozmawiać? O piłcę....
Tak jak Ty swoje. Ale nie uważam każdego co myśli inaczej niż ja za debila.
Przepraszam, ze zabrałam tu głos.
E tam...nigdzie tego nie napisałem i nikt nikomu nie zabrania pisania ;)
Poprostu sprowadziliśmy ciebie na ziemię :D

Niestety zwycięzcy naszej potężnej grupy też szybko zostali sprowadzeni na ziemię. Czesi w drugiej połowie nie istnieli tak samo jak my podczas meczu z nimi. Tylko cud sprawił że przegrali tak nisko.

Grecja- Niemcy: tu mogło być 2:8 ale skończyło się na 2:4. Mimo że niecierpie niemców to uważam że grają najlepszą piłke obecnie i powinni zagrać w finale pijaki
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

ODPOWIEDZ