iparts></a>
<a href= francuskie

propozycja - nasze zajecia

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

Martinez
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1235
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 19:33
Renault: Laguna II Grandtour
Silnik: 1.9 dCi 130KM
Lokalizacja: Buczek

Post autor: Martinez »

Technik elektronik specjaloność systemy komputerowe.
Ukończyłem Politechnikę Śląską - Centrum Kształcenia Inżynierów w Rybniku- Wydział Elektryczny, specjalność Inżynieria elektryczna.
Obecnie pracuję w firmie należącej do austriackiego holdingu z brażny opakowaniowej Constantia A.G. www.constantia-tp.com Pracuję w dziale IT.
Grzebię trochę w centralach telefonicznych, kompach i sieciach komputerowych.
>>>Martinez<<<
Laguna II ph2 1.9 dCi, Grandtour, 2006r
Clio III ph1 1,5 dCi 2005r

gumismj

Post autor: gumismj »

Witam przez parę lat pracowałem jako przedstawiciel handlowy głównie branży budowlanej. Znudziła mi się nieustanna driver i wyścig szczurów (pogoń za klientem - później dłużnikiem).
Obecnie pracuje jako Konserwator maszyn w firmie STATOIL Lubricants ( zajmuje się olejami chłodziwami itp. Wykonując usługi dla firmy Pratt & Whitney w Kaliszu.) jest to poniekąd związane ze studiami które ukończyłem w Poznaniu na polibudzie - Mechanika i budowa maszyn. :)

Awatar użytkownika
Maciek R4
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1296
Rejestracja: czwartek, 22 maja 2008, 21:07
Renault: Espace IV + Scenic I
Silnik: 2.0T + 1.6 16v
Lokalizacja: WOT

Post autor: Maciek R4 »

a ja...pracę właściwie dopiero zacząłem -> transport krajowy i międzynarodowy / przeprowadzki / art zoologiczne

skończyłem w maju br. Politechnikę Radomską, Wydział Transportu, specjalizacja - Logistyka i marketing w transporcie, oczywiście zakończone tytułem naukowym Inżyniera, a nauka oceną dobrą...

w między czasie pracowałem dorywczo na produkcji w firmie Timbacore z Legionowa, a później u ojca w transporcie jako kierowca (kraj i międzynarodówka)...

komunikatywność w jęz. angielski i rosyjski (śr. zaawansowany), po troszku niemiecki, francuski*, włoski*, czeski (*mówiony głównie, w zakresie wystarczającym do porozumienia się na za- i rozładunkach jak i na drodze podczas kontroli)


Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony piątek, 2 stycznia 2009, 22:03 przez Maciek R4, łącznie zmieniany 2 razy.
za duży obrazek

Śmigiel

Post autor: Śmigiel »

Ja to generalnie kurier firmy OPEK, chętnie pomogę w ewentualnych transportach, tłumaczeniach języka angielskiego (2 certyfikaty) i conieco w komputerach a dokładnie w grafice i budowaniu stron (troszkę w tym pracowałem swego czasu).

Awatar użytkownika
Sweeper
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 225
Rejestracja: czwartek, 26 czerwca 2008, 08:50
Renault: Scenic II
Silnik: 1.9 dCi
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Sweeper »

Informatyk - od kołyski aż po grób..
pracuję jako handlowiec w jednej takiej firmie ;P
pozdrawiam kolegę z Comarcha ;)
Mało gadać, dużo robić...
https://www.facebook.com/floreklukasz

Janusz2011

Post autor: Janusz2011 »

Technik Analityk-czyli chemia moim żywiołem.
Zainteresowania i dodatkowe umiejętności:
Tworzenie z kamer,aparatów filmów, prezentacji multimedialnych,Albumów zdjęciowych itp.
Pracuje w firmie Enersys co produkuje akumulatory ale troche większe niż samochodowe bo są one do wózków widłowych lokomotyw łodzi podwodnych itp. ;)

Weasel

Post autor: Weasel »

coz pisac ;))

obecnie taksówkarz w GlasVegas (takie szkockie miasto) ;)

DaW!d

Post autor: DaW!d »

Ucze sie w technikum na kierunku informatycznym :)

maniekxx

Post autor: maniekxx »

Cóż mogę rzec o sobie... ukończyłem liceum profilowane w Radomsku z maturka.. a później praca... najpierw 3 miesiące operator wydmuchiwarek w Bewie na Rogowcu.. a aktualnie już ponad 5 miesięcy Pracownik Procesu (chemiczna strona produkcji kosmetyków, m.in. dla COTY, Oriflame, Nivea itp.) w firmie Colep CCL w Kleszczowie ;)

Awatar użytkownika
Kokos
Oklejony
Oklejony
Posty: 205
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 21:11
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Kokos »

mgr angielski / tłumaczenia specjalistyczne (nie przysięgłe)

trochę tłumaczę

uczę w gimnazjum i Empik School
Kokos
Chełm

było: 19, 19, clio, megane,focus, laguna, C5 i kilka innych
jest: DS5 2,0blueHDI 180, Laguna GT Grandtour , FJR 1300

Szybki
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 327
Rejestracja: piątek, 30 maja 2008, 22:02
Renault: Espace III Espace IV
Silnik: F3R z LPG F4Rt z LPG
Lokalizacja: Milejów-Osada (LLE)
Kontakt:

Post autor: Szybki »

Ukonczylem Technikum Budowy Drog i Mostow ZSGDiGW w Krakowie oraz Studium Geodezyjne przy tej samej szkole. Obecnie pracuje jako geodeta w PGK "EGiB" w Lublinie a za kilka dni zaczynam prace w PRS "Wschod" w Lublinie oddzial na Kopalni "Bogdanka"


Obecnie przebywam na delegacji na KWK "Zofiówka" w Jastrzębiu-Zdroju jako pracownik PRSu
Ostatnio zmieniony sobota, 23 maja 2009, 17:36 przez Szybki, łącznie zmieniany 1 raz.
Forum Espace,Avantime
był EII 2,0 LPG 93r
jest EIII F3R 97r LPG, EIV F4Rt 03 LPG

Klub Renault Espace na Facebook'u

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Snake »

w zeszłym roku konsultant Orange,potem kierownik salonu Orange (nie polecam) a aktualnie
koordynator ds. transportu :D

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

Panowie, ale w tym wątku nie konwersujemy. Podajemy tylko swoje zajęcia ! Niepotrzebne posty usunąłem.
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

Bartek Łódź

Post autor: Bartek Łódź »

Mechanik Pojazdów Samochodowych woot Obecnie driver PAMIĘTAJCIE CIĘŻARÓWKI SĄ WSZĘDZIE driver
Ostatnio zmieniony wtorek, 3 marca 2009, 21:31 przez Bartek Łódź, łącznie zmieniany 1 raz.

jacjan66
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: sobota, 15 listopada 2008, 18:52
Renault: Kadjar Intens
Silnik: 1,2 Tce 130
Lokalizacja: Wałcz

Post autor: jacjan66 »

Emeryt wojskowy. Nadal pracuję w służbie samochodowej. :P
Ostatnio zmieniony czwartek, 29 grudnia 2016, 17:10 przez jacjan66, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ