iparts></a>
<a href= francuskie

grzać czy nie grzać

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
campino
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 770
Rejestracja: niedziela, 22 maja 2011, 17:11
Renault: Megane Scenic I Ph I
Silnik: F3R + LPG BRC
Lokalizacja: Warszawa

Re: grzać czy nie grzać

Post autor: campino »

VoN pisze: Jeszcze nie zdarzył mi się taki kierowca/pracownik co by dbał o auto.
No właśnie ja jestem takim kierowcą. Dbam jak o swoje, w końcu może i nie moje auto ale ja w nim spędzam połowę życia :D

Giecek, kartony sie wsadza przed chłodnicę a nie za ;) Po to żeby pęd zimnego powietrza nie wychłądzał płynu w chłodnicy, ale przy 100% sprawnym termostacie jest to nie potrzebne, co nie przeszkadza że zrobić "żaluzję " przy takich mrozach nie zaszkodzi ;)

Ja w szczeniaku nie palę, ale w firmowym kopce jak smog. Ale samochód wietrzę, i nie kiepuję do popielniczki ( ta służy jako schowek na drobniaki ).

A swoją drogą , gdzies słyszałem że teraz wedle przepisów nie wolno palić w samochodach służbowych , i jeżeli nie ma w aucie naklejki z zakazem palenia i cie na jaraniu przyłapią to mandat buli twój szef a jeżeli naklejka jest to bulisz ty. To prawda ??
Megane Scenic I ph I 2,0 8V PB + LPG BRC

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5806
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: grzać czy nie grzać

Post autor: VoN »

campino pisze:A swoją drogą , gdzies słyszałem że teraz wedle przepisów nie wolno palić w samochodach służbowych , i jeżeli nie ma w aucie naklejki z zakazem palenia i cie na jaraniu przyłapią to mandat buli twój szef a jeżeli naklejka jest to bulisz ty. To prawda ??
Pierwsze słyszę... handlujemy również znakami ewakuacyjnymi, bhp itd i nie słyszałem żeby ktoś jakoś hurtowo brał takie do floty... Zdarzają się, wku*** szefowie przychodzą i kupują małe etykietki z zakazem palenia.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
campino
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 770
Rejestracja: niedziela, 22 maja 2011, 17:11
Renault: Megane Scenic I Ph I
Silnik: F3R + LPG BRC
Lokalizacja: Warszawa

Re: grzać czy nie grzać

Post autor: campino »

NP. tu http://motoryzacja.interia.pl/news/w-sl ... sz,1421416, artykuł na ten temat. jest tego wiele w sieci.
Ciekawe jak to jest na chwile obecną.
Megane Scenic I ph I 2,0 8V PB + LPG BRC

ODPOWIEDZ