iparts></a>
<a href= francuskie

grzać czy nie grzać

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
campino
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 770
Rejestracja: niedziela, 22 maja 2011, 17:11
Renault: Megane Scenic I Ph I
Silnik: F3R + LPG BRC
Lokalizacja: Warszawa

Re: grzać czy nie grzać

Post autor: campino »

VoN pisze: Jeszcze nie zdarzył mi się taki kierowca/pracownik co by dbał o auto.
No właśnie ja jestem takim kierowcą. Dbam jak o swoje, w końcu może i nie moje auto ale ja w nim spędzam połowę życia :D

Giecek, kartony sie wsadza przed chłodnicę a nie za ;) Po to żeby pęd zimnego powietrza nie wychłądzał płynu w chłodnicy, ale przy 100% sprawnym termostacie jest to nie potrzebne, co nie przeszkadza że zrobić "żaluzję " przy takich mrozach nie zaszkodzi ;)

Ja w szczeniaku nie palę, ale w firmowym kopce jak smog. Ale samochód wietrzę, i nie kiepuję do popielniczki ( ta służy jako schowek na drobniaki ).

A swoją drogą , gdzies słyszałem że teraz wedle przepisów nie wolno palić w samochodach służbowych , i jeżeli nie ma w aucie naklejki z zakazem palenia i cie na jaraniu przyłapią to mandat buli twój szef a jeżeli naklejka jest to bulisz ty. To prawda ??
Megane Scenic I ph I 2,0 8V PB + LPG BRC

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: grzać czy nie grzać

Post autor: VoN »

campino pisze:A swoją drogą , gdzies słyszałem że teraz wedle przepisów nie wolno palić w samochodach służbowych , i jeżeli nie ma w aucie naklejki z zakazem palenia i cie na jaraniu przyłapią to mandat buli twój szef a jeżeli naklejka jest to bulisz ty. To prawda ??
Pierwsze słyszę... handlujemy również znakami ewakuacyjnymi, bhp itd i nie słyszałem żeby ktoś jakoś hurtowo brał takie do floty... Zdarzają się, wku*** szefowie przychodzą i kupują małe etykietki z zakazem palenia.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Awatar użytkownika
campino
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 770
Rejestracja: niedziela, 22 maja 2011, 17:11
Renault: Megane Scenic I Ph I
Silnik: F3R + LPG BRC
Lokalizacja: Warszawa

Re: grzać czy nie grzać

Post autor: campino »

NP. tu http://motoryzacja.interia.pl/news/w-sl ... sz,1421416, artykuł na ten temat. jest tego wiele w sieci.
Ciekawe jak to jest na chwile obecną.
Megane Scenic I ph I 2,0 8V PB + LPG BRC

ODPOWIEDZ