iparts></a>
<a href= francuskie

..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
filester

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: filester »

Witam wszystkich renaultowiczów.
Jestem nowy na tym forum, nacodzien dosiadam jednak auto innej marki.

kefa

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: kefa »

Witam,
jestem tutaj od niedawna i gorąco pozdrawiam wszystkich klubowiczów.

Jestem z Opola i pomykam Laguną I. Jestem grafikiem i nauczycielem :)

hardkor

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: hardkor »

Witam, wszystkich użytkowników forum:)

Awatar użytkownika
maszunie
Bywalec
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: sobota, 12 maja 2012, 18:42
Renault: Clio III Rip Curl
Silnik: 1.5

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: maszunie »

Witajcie nazywamy się Agata i Przemek mieszkamy w Łodzi, od tygodnia jesteśmy posiadaczami auta Renault Clio III Rip Curl w wersji czerwonej. Autko jest z 2007 roku silnik 1,5 DCI 68 KM, został sprowadzony z Francji. Auto to zostało wybrane aby 3 mc kierowca czyli moja żona mogła nim jeżdzić. Jak do tej pory sprawuje się super.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Ruda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: środa, 16 maja 2012, 11:30
Renault: inny
Silnik: 1.0
Lokalizacja: Sta/Sza/Sta/ BYTOM

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: Ruda »

WItam :D Jako nowy użytkownik wypadało by się przedstawić :)

A Więc, Ruda-(Anka) z Tarnowskich Gór. Od roku śmigam Meganką 1.6 Classic Alize z 98 r.
Sama sobie wybrałam autko- mąż tylko pieniądze wyłożył :D kupywaliśmy na szybko i nie drogo, widać ze moja Reńka jest po wypadkowa ale i tak jestem z niej mega zadowolona :) Niestety widac ze łapie ją korozja (trza sie bedzie wybrac gdzie trzeba, bo planuję nią kilka lat jeszcze pojeździć) Jest coieco do zrobienia przy niej, mimo to ja kocham :D

kawałek mojej strzały :D patrz to po lewej :D (jak znajdę zdjęcie w pełni ukazujące to się pochwalę)
Obrazek


Pozdrawiam serdecznie :)

keelner

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: keelner »

Witam na imię mam Przemek pochodzę z Białegostoku i od niedawna jeżdżę Espace II z 1995r. z silnikiem o pojemności 2200 benzyna ( od przyszłego tygodnia pewnie już będzie również gaz) Miałem wiele aut ale powiem że co do wygody to ranault bije wszystkie. Pozdrawiam i jako że posiadam samochód dość krótko to czekam na jakieś ciekawe informacje na temat wad jakie posiada ten model aby sie zabespieczyć w jakiś sposób czy wiedzieć na co zwracać uwagę.

bart26

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: bart26 »

Witam witam, a może raczej bonjour jesli już jesteśmy przy Renault :) Ja mam na imię Michał, na co dzien jeżdże Clio, ktore czasem zdradzam dla Forda (ale tylko w stanie wyższej konieczności ;) )

Abi

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: Abi »

Witam, jestem Abi, jestem posiadaczem Lagunki II z silniczkiem 1.8 PB. Jestem z Łazisk Górnych [ Śląsk ]

Majkel

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: Majkel »

Witam wszystkich serdecznie. Jestem Michał. W zeszłym roku stałem się szczęśliwym posiadaczem Renault Mastera II z 2002 roku. Silniczek 2.8 DTi o mocy 120 KM. Mieszkam i pracuje w Brzesku, woj. Małopolskie.

Matylda

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: Matylda »

Witam :)
Jestem tu pierwszy raz :P Nie jestem taka szczegółowo-techniczna jak widzę większość z Was, ale … jeżdżę renówkami od 12 lat. Najpierw było Clio II , potem Meganka (taka jak na tych reklamach o jeździe po księżycu :P ) a teraz jest koleosik. Więc … może jednak znajdziemy jakiś wspólny język? ;)

Awatar użytkownika
Ruda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: środa, 16 maja 2012, 11:30
Renault: inny
Silnik: 1.0
Lokalizacja: Sta/Sza/Sta/ BYTOM

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: Ruda »

Witam nowych :D ja wcale nie starsza :D tez świeżutka

Matylda, skoro ze mną się ludzie dogadują to chyba ze wszystkimi :D

Matylda

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: Matylda »

:)
Miło mi :)
Ale wiesz - chłopaki szczególnie o autach to jak się rozkręcą to trudno nadążyć. lol
A kobietki w tym względzie są mniej wymagające :P Chociaż nie powiem - uwielbiam jeżdzić autkiem samochodzik

Btw mój kolega z pracy handluje też samochodami i słyszałam kiedyś jak tłumaczył drugiemu: " bo wiesz jak przychodzi parka auto oglądać, to jakieby nie było musi się kolor spodobać kobiecie, bo jak nie - to przewalone, i rzadko się zdarza, żeby facet kupił. A jak kolor się babce spodoba, to zwykle kupują coby nie było pod maską" lol lol lol

blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: blondas »

witamy. większośc z nas także jeżdzi ponad 12 lat reniami więc mamy o czym pgadać :)
Podobno na świecie szaleje jakiś kryzys. Ale my postanowiliśmy w nim nie brać udziału. J.Clarkson

Awatar użytkownika
didko
Bania Zlotu
Bania Zlotu
Posty: 694
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2009, 12:00
Renault: Meg cab i 2x coupe
Silnik: F7R K4M F4R874
Lokalizacja: O-c/Wwa

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: didko »

I chyba jeszcze wieksza wiekszosc... rozmawia o wszystkim, a nie o samochodach lol
Megane cabrio F7R
Megane III coupe K4M
Megane III coupe F4R874

Matylda

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: Matylda »

didko pisze:I chyba jeszcze wieksza wiekszosc... rozmawia o wszystkim, a nie o samochodach lol
No tym mnie przekonałeś pijaki

lol lol lol

ODPOWIEDZ