iparts></a>
<a href= francuskie

Doświetlanie zakrętów

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

Online
Awatar użytkownika
adamos111
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 656
Rejestracja: poniedziałek, 28 lutego 2011, 21:40
Renault: Koleos 4x4 automat
Silnik: 2.0 dCi 2012r
Lokalizacja: Podlaskie

Re: Doświetlanie zakrętów

Post autor: adamos111 »

W koleosie 1 jak jest xenon to do świateł drogowych i mijania jest ta sama żarówka.Nie ma oddzielenie do drogowych drugiej żarówki.A to co sie zapala w lampie to jest specjalna żarówka do doświetlania zakrętów.
Koleos i Modus

rafaltamiola
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2021, 22:12

Re: Doświetlanie zakrętów

Post autor: rafaltamiola »

adamos111 pisze:W koleosie 1 jak jest xenon to do świateł drogowych i mijania jest ta sama żarówka.Nie ma oddzielenie do drogowych drugiej żarówki.A to co sie zapala w lampie to jest specjalna żarówka do doświetlania zakrętów.
Aż poszukałem instrukcji obsługi bo akurat nie mam auta. Szczerze mówiąc to pierwszy raz widzę takie rozwiązanie, auto kupiłem niedawno I raczej jak włączam/przełączam światła to jestem za kółkiem. Patrząc na lampę byłem świecie przekonany, że to standardowy xenon jaki mam również w lagunie czy focusie a tu taka niespodziankaObrazek
Da się to jakoś wyłączyć( nie licząc odłączenia wtyczek) bo wg mnie to idiotyczne i mega irytujące zwłaszcza w dzień na wspomnianym trybie skandynawskim.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


rafaltamiola
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2021, 22:12

Re: Doświetlanie zakrętów

Post autor: rafaltamiola »

adamos111 pisze:W koleosie 1 jak jest xenon to do świateł drogowych i mijania jest ta sama żarówka.Nie ma oddzielenie do drogowych drugiej żarówki.A to co sie zapala w lampie to jest specjalna żarówka do doświetlania zakrętów.
Da się to wyłączyć, a najlepiej zrobić światła do jazdy dziennej? Coś mi się obiło o uszy, że w Lagunach w miejscu tych lamp są dzienne które można aktywować.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ