iparts></a>
<a href= francuskie

Osłona przegubu z opisem Reanult OE (made in France), a w środku oznaczenia na gumie made in Spain i brak logo Renault

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
czlowiekznikad
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: środa, 1 czerwca 2022, 13:29
Renault: Laguna
Silnik: 2.0 IDE
Lokalizacja: Poznań

Osłona przegubu z opisem Reanult OE (made in France), a w środku oznaczenia na gumie made in Spain i brak logo Renault

Post autor: czlowiekznikad »

Witam,
Kupiłem osłonę przegubu - podobno oryginał (miał być sygnowany logo producenta).
Natomiast w środku niby oryginalnego opakowania jest część wyprodukowana w Hiszpani bez logo Renault (z oznaczeniem Inepsa). Z zewnątrz na worku jest naklejka Renault Group i z opisem made in France, ale to tylko naklejka...
Kartka w paczce mówi o tym, że producentem jest NTN...
Czy ktoś mnie chce naciągnąć na kasę i sprzedał mi zamiennik w zawyżonej 4ro krotnie cenie?

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Osłona przegubu z opisem Reanult OE (made in France), a w środku oznaczenia na gumie made in Spain i brak logo Renau

Post autor: kudlaty »

A czy worek był fabrycznie zapakowany? Kupowałeś w sklepie stacjonarnym czy w internecie?
Wiesz, że części dla Renault produkują różne fabryki, różnych producentów, którzy robią też części pod własną marką. Często jest tak, że tylko pudełko jest OE. Chociaż zazwyczaj jest na części chociaż nr oryginalny. A jak jest w Twoim przypadku nie wiem. Jeżeli aż tak Cię to gryzie to podjedź do sklepu i zobacz drugą taką samą osłonę czy jest to samo

rafaltamiola
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2021, 22:12

Re: Osłona przegubu z opisem Reanult OE (made in France), a w środku oznaczenia na gumie made in Spain i brak logo Renau

Post autor: rafaltamiola »

Może jest tak, a może tak. Niestety tak to wygląda.
Kiedyś kupowałem czujnik do bmw, producent VDO simmens, który to również robił części OM dla bmw.
Jedyna różnica między "zamiennikiem", a częścią OM to pudełko i zamazany napis BMW na czujniku. No i oczywiście cena niższa o ok 30%.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ