Cennik 2022

Domek Brda – 235zł/doba (standard) 6 osobowy (6 oddzielnych łóżek), parter kuchenka/aneks, łazienka, pokój do spania, piętro 2 pokoje do spania (jeden z nich przechodni), 

 

Domek Brda Lux310zł/doba (podwyższony standard) 6 osobowy (6 oddzielnych łóżek), parter kuchenka/aneks, łazienka, pokój do spania, piętro 2 pokoje do spania (jeden z nich przechodni), 

 

Pokój 2 osobowy w hoteliku – 250zł/doba pokój sypialny z dwoma łóżkami, tv i łazienką, 

 

Składka zlotowa dla osób dorosłych (obowiązkowa dla osób nocujących podczas zlotu) – 50zł/os , w skład wchodzą: identyfikator, smycz, naklejki pamiątkowe, gadżet pamiątkowy, możliwość brania udziału w konkursach, upominki.

 

Składka zlotowa dla młodzieży w wieku 7-15 lat- 35zł/os, w skład wchodzą: identyfikator, smycz, możliwość brania udziału w konkursach. 

 

Parking na strzeżonym parkingu ośrodka5zł auto/doba (opłata pokrywa w całości wynajem parkingu tylko dla uczestników zlotu na czas jego trwania).

 

Na terenie ośrodka nie ma możliwości rozbicia namiotu. Nie łączymy osoby w „domki” czy w „pokoje” istnieje możliwość wynajęcia tylko całego domku i pokoju o lokatorów trzeba zadbać samemu. 

Rodzinom z dziećmi polecamy pokoje w hoteliku i domki Brda Lux, prosimy wziąć pod uwagę że cisza nocna na terenie domków nie obowiązuje.