Cennik 2023

Domek murowany jednopokojowy 4 osobowy:

dla 4 osób – 240zł/doba 

dla 3 osób – 210zł/doba 

dla 2 osób – 160zł/doba

 W połowie z nich jest wersalka (jedno spanie) i 3 tapczany, w pozostałych zaś wersalka (jedno spanie), 2 tapczany i łóżko piętrowe (łóżko piętrowe jest liczone jako jedno miejsce do spania) Wszystkie posiadają łazienkę. Wyposażone są w lodówkę, mikrofalę, zlewozmywak, czajnik, TV 32′ z programami DVB-T oraz Wi-Fi. Wszystkie posiadają centralne ogrzewanie.

Domek murowany dwupokojowy 5 osobowy:

dla 5 osób – 250zł/doba

dla 4 osób 240zł/doba

dla 3 osób 210zł/doba

Domki dwupokojowe typu „studio” w układzie bliźniaczym, po 2 w jednym budynku. Pierwszy pokój jest przechodni. Jest w nim wersalka i 2 tapczany, stół, szafki oraz TV 32′ z programami DVB-T. W drugim pokoju znajduje się tapczan i łóżko piętrowe (łóżko piętrowe liczone jako jedno miejsce do spania). Między pokojami jest komfortowa łazienka z pełnym węzłem sanitarnym. W jednym z pokoi jest także lodówka, mikrofala oraz czajnik. We wszystkich domkach dostępna jest sieć Wi-Fi.

Domek drewniany „Willa” 8 osobowy:

400zł/doba

Jest to dom drewniany z bala podzielony na dwie Wille, w każdej części na dole pokój dzienny z łazienką. mini aneksem kuchennym, (czajnik, lodówka, kuchenka mikrofalowa) 4 łóżka (w tym jedno piętrowe), TV 32″. Na poddasze użytkowe prowadzą niezależnie schody oddzielone drzwiami i wiatrołapem od dolnego pokoju. Znajduje się tam łazienka oraz 2 pokoje (2 i 3 osobowy). Jedna Willa może pomieścić nawet do 10 osób.

Śniadania

Zachęcamy do wykupywania pysznych śniadań w cenie 30zł dziennie/osoba.

Pole namiotowe

Na terenie ośrodka jest pole namiotowe z sanitariatami i możliwością podłączenia prądu. Cena za osobę to ok. 20-25zł + ewentualne opłaty za podpięcie prądu. Zapraszamy chętnych z namiotami! Nie ma potrzeby rezerwacji miejsc namiotowych, rozliczacie się na miejscu w recepcji ośrodka.

Składka zlotowa dla osób dorosłych (obowiązkowa dla osób nocujących podczas zlotu) – 50zł/os , w skład wchodzą: identyfikator, smycz, naklejki pamiątkowe, gadżet pamiątkowy, możliwość brania udziału w konkursach, upominki.

Składka zlotowa dla młodzieży w wieku 6-15 lat- 35zł/os, w skład wchodzą: identyfikator, smycz, możliwość brania udziału w konkursach. 

 Nie łączymy osoby w „domki” czy w „pokoje” istnieje możliwość wynajęcia tylko całego domku o lokatorów trzeba zadbać samemu. 

Pozostałe informacje:

Dzieci do lat 3 – bezpłatnie

W ośrodku psy są mile widziane.